У Підгірцях школярі разом зі священиком прибрали джерело від сміття » Інститут еколого-релігійних студій

У Підгірцях школярі разом зі священиком прибрали джерело від сміття 19-11-2013, 18:02

Незвичайним був день 18 листопада 2013 р. для дітей 7-8 класів Підгорецької загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів, бо в цей день вони мали можливість застосувати свої екологічні знання на практиці.

 

Учні спільно з вчителями та головою Екологічної комісії Сокальсько-Жовківської Єпархії УГКЦ о. Тарасом Дзьобою прибрали одне з Підгорецьких джерел, яке протягом довгого часу було дуже забруднене пластиковими відходами, поліетеленом та іншим побутовим сміттям.

 

Прибирання джерела стало цікавою грою для дітей, які були розділені на дві команди: «Джерело» та «Природа»,  щоб позмагатися, яка команда назбирає більшу гору сміття.  Така еко-гра виявилася дуже цікавою, адже діти наввипередки, мішок за мішком, поповнювали свої гірки зі сміття. Зрештою, перемогла у цій грі дружба, і кожен учень отримав екологічний та солодкий дарунок (церковно-екологічний календар та цукерки) за учать у акції.

 

Ця праця дітей – привід для роздумів дорослим, які часто викидають сміття у лісах, поблизу  річок, джерел та озер...

 

Джерело інформації: http://ecoburougcc.org.ua/ekolohichni-novyny/1261-u-pidgirtsjah-shkoljari-razom-zi-svjaschenikom-pribrali-dzherelo-vid-smittja

 
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм іменем.

Інші новини по темі:

  • «Охоронці створіння» зустрінуться з Пап ...
  • «Зелений» конклав
  • Діти та підлітки Івано-Франківщини за «Ж ...
  • Сніги в Сахарі, тепло в Арктиці... що далі?
  • Самбірсько-Дрогобицька єпархія УГКЦ орг ...


  • Додавання коментаря