Напередодні Нового року синевирці посилили охорону ялинок на території парку » Інститут еколого-релігійних студій

Напередодні Нового року синевирці посилили охорону ялинок на території парку 5-12-2013, 15:54

       З метою запобігти вирубування, забезпечення належної охорони насаджень від незаконних рубок деревини на новорічні ялинки, в грудні-січні передбачається ряд додаткових природоохоронних заходів.

       На тих, хто наважиться зрубати хвойне деревце на території ПЗФ, чекає штраф від 82 до 2112 грн., а за незаконне вирубування, видалення або пошкодження до ступеня припинення росту молодих хвойних та вічнозелених дерев ( віком до 41 року ) в грудні-січні розмір відшкодування обчислюється для територій та об’єктів ПЗФ, розташованих у межах населених пунктів, за цією таксою, збільшеною у чотири рази, для всіх інших територій та об’єктів ПЗФ – за тією таксою, збільшеною у три рази.

     Крім цього, законодавством передбачено адміністративне стягнення накладанням штрафу на громадян від дев’яти до двадцяти чотирьох неоподаткованих мінімумів доходів громадян з конфіскацією знарядь і засобів вчинення правопорушення та незаконно добутих природних ресурсів (новорічних ялинок). Для того, щоб у ваших домівках панувала новорічна атмосфера, живу новорічну ялинку радимо замінити на штучну, або замінити її зимовим букетом, екібаною з хвойних гілок тощо.

Джерело інформації: http://zelene.net/news/show/naperedodni-novogo-roku-sinevirci-posilili-ohoronu-yalinok-na-teritorii-parku.html

 
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм іменем.

Інші новини по темі:

  • Сніги в Сахарі, тепло в Арктиці... що далі?
  • Лекція для студентів туристів
  • Закарпатцям пояснили, в що обходиться са ...
  • Надземні мости для тварин
  • Не рубати ялинки березнянські діти агіту ...


  • #1 написав: Siti (29 липня 2015 05:30)
    Normally I'm against killing but this article slreuhteagd my ignorance.
    Додавання коментаря