Папа Франциск: «Різдво – час відновлення миру між усім створінням Божим» » Інститут еколого-релігійних студій

Папа Франциск: «Різдво – час відновлення миру між усім створінням Божим» 28-12-2013, 20:33

      25 грудня 2013 року Божого, в день Різдва Христового за Григоріанським календарем, Папа Франциск звернувся до всього світу зі своїм першим Різдвяним привітанням і Апостольським Благословенням «Urbi et Orbi» з Лоджії Благословення собору святого Петра. До чисельно зібраних вірних з цілого світу, які зібрались на площі святого Петра, Святіший Отець звернувся словами євангелиста Луки: «Слава во вишніх Богу, а на землі – мир людям Його вподобання» (Лк 2, 14). У своєму привітанні Понтифік наголосив на тому, що основним посланням Різдва Спасителя до сучасного світу є мир. Пояснюючи суть миру, Вселенський Архієрей поставив особливий акцент на тому, що «мир походить із дару Божого, з Його благодаті, даної нам в Ісусі Христі». Цим єпископ Риму дав зрозуміти, що для того, щоб можна було встановити мирне співіснування між народами, для того, щоб подолати бідність, несправедливість та щоб мати що залишити для прийдешніх поколінь, всім нам слід відкритись та прийняти Новонароджене Дитятко, Яке прийшло у цей світ, щоб цілому створінню Божому дарувати мир та радість.

Джерело інформації: http://ecoburougcc.org.ua/ekolohichni-novyny/1296-papa-frantsisk-rizdvo-chas-vidnovlennja-miru-mizh-usim-stvorinnjam-bozhim

 
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм іменем.

Інші новини по темі:

  • «Пасха – свято цілого створіння Божого» ...
  • «Створіння Боже – книга, яка допомагає н ...
  • Нове видання "Екологічної Хресної Дорог ...
  • Папа проголосив екологічну святу Вчител ...
  • Нова євангелізація для спасіння світу


  • #1 написав: Becky (28 липня 2015 14:23)
    You have the monopoly on useful initrmaofon-aren't monopolies illegal? ;)
    Додавання коментаря