«Створіння Боже – книга, яка допомагає нам зустрітись з Христом», – Папа Франциск » Інститут еколого-релігійних студій

«Створіння Боже – книга, яка допомагає нам зустрітись з Христом», – Папа Франциск 11-01-2014, 21:38

      Під час Божественної Літургії з нагоди Богоявлення за Григоріанським календарем, Папа Франциск виголосив проповідь, в якій провів паралель між кожною людиною та волхвами, називаючи цей спільний шлях «Паломництвом в пошуках Світла». Шлях східних царів є «символом шляху, яким повинна пройти кожна людина», підкреслив Святіший Отець.

     Цю думку для проповіді Понтифік взяв з старовинного літургійного латинського гімну, в якому оспівується досвід волхвів, які, слідуючи за світлом, знайшли Світло – цебто самого Христа, Який є джерелом цього світла.

Святіший Отець пояснив, що на шляху пізнання нашого Творця кожна людина має все необхідне, бо має до диспозиції дві великі «книги», які допомагають нам добре зорієнтуватись в цій нашій земній подорожі. Цими книгами, за словами Понтифіка, є книга Cтворіння і книга Святого Писання, які дані нам для того, щоб не загубитись в цьому паломництві до Небесної Батьківщини. Вікарій Христа пояснив, що читання цих двох книг та медитація над ними уможливлюють нам зустріч з Ісусом.

Інформаційна служба Бюро УГКЦ з питань екології з посиланням на Zenit

 
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм іменем.

Інші новини по темі:

  • Папа: люди сьогодні нищать світ не гірше ...
  • Папа Франциск: «Різдво – час відновлення ...
  • Очікується оприлюднення першої в історі ...
  • Книга кардинала Мюллера «Бідна для бідни ...
  • Папа Франциск висловив вдячність та визн ...


  • Додавання коментаря