Науковий семінар "Туристам про природу Верхнього Потисся" » Інститут еколого-релігійних студій

Науковий семінар "Туристам про природу Верхнього Потисся" 18-01-2014, 15:42

17-го січня 2014 року  на базі біологічного факультету УжНУ (м. Ужгород, вул. Волошина, 32, біологічний факультет ДВНЗ «Ужгородський національний університет», ауд. 137.) відбувся науковий семінар на тему: «ТУРИСТАМ ПРО ПРИРОДУ ВЕРХНЬОГО ПОТИССЯ». Організували семінар Зоологічний музей біологічного факультету ДВНЗ «Ужгородський національний університет» і ГО «Інститут еколого-релігійних студій». 

В семінарі взяли участь: фахівці з питань екологічного туризму, музейної справи, представники туристичної галузі краю, провідні науковці в галузях туризму, зоології та збереження довкілля загалом, а також активісти НУО екологічного спрямування, екологісти (серед них представники багатьох факультетів і підрозділів ДВНЗ УЖНУ, Карпатського біосферного заповідника, Ужанського НПП, Інституту Людини і Глобалістики "Ноосфера", Закарпатського краєзнавчого музею, фонду   "Екобезпека", ГО "Надія" (с. Солотвино), НПП "Зачарований край", гірського пошуково-ряттувального загону та ін.

На семінарі, було розглянуто і обговорено ряд підготовлених інститутом еколого-релігійних студій довідників і посібників, які мають на меті познайомити як туристів, так і любителів природи Верхнього Потисся з туристичними маршрутами протягом всіх періодів року.

Організатори семінару поставили за мету сприяння розвитку екологічного і наукового туризму, музейної справи та вихованню екологічної культури населення Карпатського регіону.

Відео семінару: http://www.youtube.com/watch?v=chE_4-mLNB4&feature=c4-overview&list=UU1jaTrcZukYLoW2PWMYRW-g

 
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм іменем.

Інші новини по темі:

  • Анонс: науковий семінар "Туристам про пр ...
  • Колоквіум по співпраці ІЕРС та ЗІППО
  • Лекція для студентів туристів
  • ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ ЗА СТВОРІННЯ І ВИКЛИКИ ...
  • Семінар «Навколишнє сердовище і духовні ...


  • Додавання коментаря