Колоквіум по співпраці ІЕРС та ЗІППО » Інститут еколого-релігійних студій

Колоквіум по співпраці ІЕРС та ЗІППО 30-01-2014, 16:39

30 січня 2014 року за тісної і вже традиційної співпраці Інституту еколого-релігійних студій ДВНЗ «УжНУ» з кафедрою суспільно-гуманітарної та етико-естетичної освіти ЗІППО відбувся колоквіум «Можливості та перспективи педагогічних пошуків вчителів німецької мови в процесі співпраці з соціально-виховними інституціями  у сфері міждисциплінарних досліджень», який був проведений для слухачів курсів підвищення кваліфікації  вчителів німецької мови області.

Колоквіум проводили – Баяновська М.Р., завідувач кафедри суспільно-гуманітарної і етико-естетичної освіти, канд. пед. наук, доктор філософії (PhD), доцент,  Буксар І.О., методист кабінету методики викладання суспільно-гуманітарних та художньо-естетичних дисциплін, Бокотей О.М., директор Інституту еколого-релігійних студій ДВНЗ «УжНУ», Біланич М.М., науковий співробітник Закарпатського краєзнавчого музею та волонтер Інституту еколого-релігійних студій ДВНЗ «УжНУ».

Окрім тематичної презентації під час колоквіуму вчителів ознайомили з виданнями перекладів з німецької мови, зроблених за сприяння ІЕРС: «Наше обязательство перед творением: побуждение к ответственному использованию энергии» (Ужгород, 2011); "Изменения климата: в центре внимания глобальной, общечеловеческой и экологической справедливости" (Ужгород, 2012); «Экологическая этика: Место человека в природе» (автора Маркуса Фогта, Ужгород, 2012).

Учасники колоквіуму були ознайомлені із запланованими до видання в 2014 році працями, і запрошені до співпраці з Інститутом еколого-релігійних студій у запропонованих проектах.

З обговорених проблем  вчителі німецької мови можуть почерпнути корисну інформацію, яка допоможе їм у майбутній  професійній діяльності і збагатитись в загальнокультурному розвиткові.

 
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм іменем.

Інші новини по темі:

  • Науковий семінар "Туристам про природу В ...
  • Сніги в Сахарі, тепло в Арктиці... що далі?
  • Виступ О. М. Бокотея на семінарі з христия ...
  • Лекція для студентів туристів
  • Cемінар: "Християнська етика: досвід, про ...


  • Додавання коментаря