В Ужгороді відбувся Круглий стіл на тему «Відповідальність за створіння і доступ до природних ресурсів» » Інститут еколого-релігійних студій

В Ужгороді відбувся Круглий стіл на тему «Відповідальність за створіння і доступ до природних ресурсів» 20-02-2014, 18:00

       

      20-го лютого 2014 року, у четвер, о 14.00 в резиденції мукачівських єпископів за адресою: м. Ужгород, площа А. Бачинського 1 відбувся круглий стіл на тему «Відповідальність за створіння і доступ до природних ресурсів» приурочений Міжнародному дню соціальної справедливості. Організатором круглого столу виступив Інститут еколого-релігійних студій. Співорганізатори - Комісія з екології Мукачівської греко-католицької єпархії та Комісія з екології та мігрантів Римсько-католицької єпископської конференції України. На круглий стіл організатори запросили представників основних конфесій краю. Відкрив форум Преосвященний Владика Мілан – єпископ Мукачівський, який у своїй вступній доповіді звернув увагу на відповідальне ставлення до природних ресурсів як частини створіння Божого природи. Учасники круглого столу намагалися знайти існуючі точки дотику і можливі зв’язки між справедливістю та збереженням довкілля.

      В результаті екологічно-богословських, фахових диспутів відбувся пошук у різних релігійних традиціях етичних відповідей на складні питання глобальної та міжгенераційної справедливості пов’язаних із вільним доступом до природних ресурсів, наданих нам Творцем у відповідальне використання. Раціональні пропозиції і слушні зауваження в процесі обговорення висловили Директор Інституту людини і глобалістики «Ноосфера» Олег Лукша, голова Закарпатської організації Всеукраїнської екологічної ліги Василь Лобко, директор Наукового парку «УжНУ» Йосип Головач. Цікаві ідеї по майбутній співпраці були запропоновані експертом ГО «Форза» Юрієм Дербалем. Учасники були одностайними в рішенні зробити такі круглі столи регулярними, оскільки етична оцінка Церквою складних процесів в сфері збереження довкілля є надзвичайно актуальною. Підбив підсумки круглого столу настоятель Ужгородської Римсько-католицької парафії отець Янош Молнар.

 

Інформаційна служба Інституту еколого-релігійних студій.

 

Відео: http://www.youtube.com/watch?v=XjCpNaX1x2Y

 
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм іменем.

Інші новини по темі:

  • Круглий стіл «Відповідальність за створ ...
  • Семінар між Міністеством екології та при ...
  • Екологічні негаразди вирішували у єписк ...
  • Семінар по підготовці "Програми співпра ...
  • До уваги громадськості!


  • Додавання коментаря