Екологічні проблеми обговорили у Ватикані » Інститут еколого-релігійних студій

Екологічні проблеми обговорили у Ватикані 31-03-2014, 21:28

     Для створення моделі по справжньому сталого розвитку необхідно три великі перетворення : нова енергетична система здатна зменшити виготовлення діоксиду вуглецю, більш стійка сільське господарство і виховання у нових поколінь поваги навколишнього середовища, вважає американський дослідник і голова " Earth Institute " Колумбійського університету Джеффрі Сачс .Вчений взяв участь у конференції під назвою " Сім'я, бережи створіння ", яка пройшла у Ватикані 29 березня 2014 з ініціативи Папської ради у справах сім'ї та асоціації "Greenaccord". В інтерв'ю Ватиканському радіо Джеффрі Сачс розповів, що кліматичні зміни, що відбуваються зараз є "драматичними".

    Ще кілька років тому деякими державами було прийнято рішення сприяти поменьшенню температури на планеті як мінімум на 2 градуси, але ситуація не тільки не змінилася, а навіть погіршилася - середня температура збільшилась на 4 градуси, розповів він.Учений звернув увагу на численні природні катаклізми, які трапляються в різних частинах світу і висловив сподівання на позитивні зміни, у зв'язку із засіданням ООН на тему клімату в грудні 2015,- повідомляє Християнський портал КІРІОС з посиланням на Радіо Ватикан.

 

Джерело інформації: http://kyrios.org.ua/ecology/ecological-news/12267-ekologichni-problemi-obgovorili-u-vatikani.html

 
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм іменем.

Інші новини по темі:

  • У Ватикані говорили про зміни клімату та ...
  • Сніги в Сахарі, тепло в Арктиці... що далі?
  • Екологія і етика: християнський погляд, - ...
  • Папа Франциск підтримує соціально-відпо ...
  • Конференція ООН "Ріо +20" принесла позити ...


  • Додавання коментаря