Зміна клімату Терміново! Планета не чекатиме! » Інститут еколого-релігійних студій

Зміна клімату Терміново! Планета не чекатиме! 1-04-2014, 10:58

30 березня опубліковано доклад IPCC за 2014 рік: перші наслідки змін клімату вже впливають на життя людей в усьому світі.

 

 

         Йокогама, Японія - Останній звіт Міжурядової групи експертів зі змін клімату ( МГЕЗК , англ. IPCC) став екстреним попередженням про те , що у людства майже не залишилося часу на перехід від викопного палива до низьковуглецевому майбутньому , вважають учасники кампанії проти зміни клімату 350.org .

«Кожен на цій планеті буде зачеплений зміною клімату», – заявив у своєму виступі Раджендра Пачаурі , глава МГЕЗК , найавторитетнішого міжнародного наукового органу в питаннях змін клімату , створеного під егідою ООН.
        «Звіт , що вийшов 31 березня в Йокогамі , продемонстрував , що зміна клімату – більше не віддалена загроза , а ясна небезпека вже сьогодні , у вигляді нових повеней , посух і ураганів, – коментує Хода Барака, менеджер з глобальних зв’язків з громадськістю 350.org. – Єдиний спосіб мінімізувати цей руйнівний ефект – це залишити більшу частину відомих запасів вугілля, нафти і газу під землею. Ми вже просто не можемо дозволити енерговидобувним компаніям продовжувати працювати по- старому»...

Джерело інформації: http://ecoclubua.com/


 
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм іменем.

Інші новини по темі:

  • Сніги в Сахарі, тепло в Арктиці... що далі?
  • Зміна клімату – ще один аргумент на кори ...
  • Семінар щодо подання теми змін клімату у ...
  • Форум «Енергія Змін 2012»
  • У Києві відбувся кліматичний форум «Енер ...


  • #1 написав: Felina (28 липня 2015 18:16)
    These pieces really set a standard in the insutdry.
    Додавання коментаря