Лісівники облаштували Хресну дорогу на Чорну гору » Інститут еколого-релігійних студій

Лісівники облаштували Хресну дорогу на Чорну гору 9-05-2017, 16:52

У місті Виноградово, що неподалік від історичних місць – заселення перших поселенців на територію Закарпаття, села Королево, лісівники облаштували Хресну дорогу, яка складається з 14 стацій.

За словами директора Виноградівського лісового господарства Василя Агія, дорога на Чорну гору впорядкована по лісовому крутосхилу і на кожній зі стацій встановлені добротні дубові хрести.

Неабияку допомогу у будівництві Хресної дороги допомогли віряни храму Святої Богородиці (отець Іван Кормош), осередок якого знаходиться по сусідству з  Виноградівським лісгоспом.

І лісівники краю вирішили витримати себе на«міць» у прямому значенні. Підніматися на круту гору на висоту близько ста метрів було доволі непросто, особливо літнім людям та малим дітям. Зате на вершині шляху усіх чекала приємна несподіванка – відкривається неповторна панорама на всю тутешню місцевість – місто Виноградів і значну частину Затисянщини.

Як розповідає Василь Омелянович, хресна дорога на сьогоднішній день є популярним туристичним місцем. Багато туристів, які приїжджають у Виноградів, зупиняються біля лісгоспу та просяться в лісівників, аби піднятися наверх і поглянути на добре доглянутий ліс і панораму міста. Тепер хресна дорога стане популярним ще й серед працівників лісової галузі.

Прес-служба Закарпатського ОУЛМГ

 
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм іменем.

Інші новини по темі:

  • Екологічна Хресна Дорога на парохії Свят ...
  • Нове видання "Екологічної Хресної Дорог ...
  • Сніги в Сахарі, тепло в Арктиці... що далі?
  • Відеоматеріали
  • «Створіння Боже – книга, яка допомагає н ...


  • #1 написав: arinafek (29 травня 2017 15:47)


    --------------------
    Додавання коментаря