Християн закликали звернути увагу на зміни клімату » Інститут еколого-релігійних студій

Християн закликали звернути увагу на зміни клімату 29-04-2014, 13:17

        Організації з захисту навколишнього середовища звернулися до християн, щоб об'єднати зусилля у вирішенні проблеми зміни клімату. За словами доктора Дороті Бурс (Dorothy Boorse), участь християнських організацій у вирішенні проблем, пов'язаних з кліматичними змінами, буде благотворно впливати на суспільство. «Ми побачимо, як змінюється мислення людей. Сподіваюся, що люди побачать, як взаємопов'язані деградація навколишнього середовища і збільшення злиднів, і таким чином, кому це не байдуже, той буде намагатися запобігти наслідкам», – сказала Бурс. Як заявила Дебора Фікс (Deborah Fikes), представник Світового Євангельського Альянсу в ООН і посол організації «Революція чистоти», світ потребує допомоги з боку як світських, так і релігійних організацій. Згідно зі звітом, підготовленим експертами Міжурядової групи експертів зі зміни клімату, кліматичні зміни за останні кілька десятиліть, як на природних, так і на антропогенних системах, зачіпають всі континенти й океани, і ми всі стикаємося з цими наслідками. Представники організації «Evangelical Environmental Network» повідомили, що кліматичні зміни особливо будуть складними для бідного населення, дітей і літніх людей. Це також спричинить наслідки і для вагітних, тому що забруднення навколишнього середовища негативно позначатиметься на розвитку плоду. Крім того, це стосується і людей, що живуть у віддалених місцях, наприклад на островах. Для того, щоб вижити їм доведеться докласти занадто багато зусиль і витрат.

 

Джерело інформації: "Мир Вам!" через http://ecoburougcc.org.ua/ekolohichni-novyny/1430-hristijan-zaklikali-zvernuti-uvagu-na-zmini-klimatu

 
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм іменем.

Інші новини по темі:

  • Зміна клімату – ще один аргумент на кори ...
  • Голова ООН призначив посланців з питань ...
  • Понад двісті католицьких організацій пр ...
  • Велостоянки - як християнський крок для з ...
  • «Охоронці створіння» зустрінуться з Пап ...


  • Додавання коментаря