У Ватикані говорили про зміни клімату та глобальне потепління » Інститут еколого-релігійних студій

У Ватикані говорили про зміни клімату та глобальне потепління 8-05-2014, 16:20

      Папська академія наук звернула увагу політиків і громадянського суспільства на важливість вирішення екологічних проблем. У Ватикані 2-6 травня 2014 пройшов міжнародний симпозіум, присвячений кліматичним змінам і проблемі глобального потепління. У форумі взяли участь вчені з багатьох престижних університетів світу, в тому числі три нобелівських лауреата: Пауль Крутцен, Маріо Моліна і Натаржан Раманатана. Всі вони згідні в тому, що зміни клімату в першу чергу пов'язані з наслідками людської діяльності, - повідомляє Християнський портал КІРІОС з посиланням на Радіо Ватикан. Канцлер Папської академії наук, єпископ Марсело Санчес Саронда, нагадав , що від глобального потепління сьогодні страждають близько 3 млрд. осіб - майже половина людства. У той час, як ця проблема в більшості випадків пов'язана з видобутком і переробкою нафти, страждають від неї в основному народи країн, які не мають на своїй території вуглеців і не користуються вигодами від їх видобутку та продажу. Більшість населення планети "розплачується" за те, що невелика група багатих прагне захистити власні інтереси , зазначив ватиканський ієрарх . На думку єпископа Саронди, важливо щоб людство усвідомлювало тяжкість проблеми. Цьому мають сприяти міжнародні зустрічі на високому рівні і робота ЗМІ. Єрарх зазначив, що сьогодні, на жаль, людей більше хвилюють інші проблеми - пов'язані з економікою і безробіттям. Але екологія має фундаментальне значення, так як стосується майбутнього наступних поколінь, додав він. Канцлер академії наук відзначив, що Папа Франциск має глибокі знання про проблеми в сфері навколишнього середовища та їх наслідки; він не виключив можливості з'являення енцикліки на цю тему, враховуючи важливість явища.

 

Джерело: http://kyrios.org.ua/ecology/ecological-news/12551-u-vatikani-govorili-pro-zmini-klimatu-ta-globalne-poteplinnja.html

 
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм іменем.

Інші новини по темі:

  • Екологічні проблеми обговорили у Ватика ...
  • Папа Франциск про необхідність захисту в ...
  • Християн закликали звернути увагу на змі ...
  • Папа Франциск підтримує соціально-відпо ...
  • Зміна клімату – ще один аргумент на кори ...


  • Додавання коментаря