ВООЗ: Якісним повітрям дихають лише 12% міських жителів » Інститут еколого-релігійних студій

ВООЗ: Якісним повітрям дихають лише 12% міських жителів 12-05-2014, 17:43

      Всього 12 % жителів міст у світі дихають якісним повітрям, йдеться в опублікованій в середу доповіді Всесвітньої організації охорони здоров'я (ВООЗ). Всього в рамках масштабного дослідження була вивчена ситуація в 1,6 тис. міст в 91 країні. Це на 500 міст більше, ніж під час підготовки попередньої доповіді по цій темі, що вийшла у світ в 2011 році.

      Експерти        Організації зі штаб-квартирою в Женеві встановили, що половина міського населення дихає повітрям, забруднення якого перевищує максимально допустиму норму, як мінімум, в 2,5 рази. Це підвищує ризик виникнення таких серйозних хвороб, як інсульт, хвороби серця і рак легенів, а також хронічних і гострих респіраторних захворювань, включаючи астму. При цьому в більшості міст, по яких існують дані за попередні роки, відмічено погіршення якості повітря.

Джерело інформації: http://ecoburougcc.org.ua/ekolohichni-novyny/1442-vooz-jakisnim-povitrjam-dihajut-lishe-12-miskih-zhiteliv

 
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм іменем.

Інші новини по темі:

  • Сніги в Сахарі, тепло в Арктиці... що далі?
  • 92% мешканців планети дихають отруйним по ...
  • І все-таки, чому власне ми повинні вчитьс ...
  • Відбудеться піше паломництво та велопро ...
  • Молодь – це носії Надії для всього створ ...


  • Додавання коментаря