Новий рекорд Німеччини: 50,6% енергії за добу отримано від сонячних батарей » Інститут еколого-релігійних студій

Новий рекорд Німеччини: 50,6% енергії за добу отримано від сонячних батарей 24-06-2014, 18:58

   Німеччина відновила рекорд за часткою енергії, отриманої від сонячних батарей. У день 9 червня 2014 в національну енергомережу надійшло 23,1 ГВтч енергії від фотоелементів, що склало 50,6% добового споживання, повідомив Інститут систем сонячної енергії Фраунгофера (Fraunhofer ISE).

       Рекорд поставлений у вихідний день, коли споживання мінімальне, але все одно це значне досягнення для енергетики. У червні 2014 Німеччина побила ще кілька рекордів з сонячної енергії. Так, між 13:00 і 14:00 годинами 6 червня з усіх фотоелементів в країні була знята потужність 24,24 гігават.    

       А за весь тиждень 2-8 червня - 1,26 ТВтч. Німеччина раніше вважалася одним зі світових лідерів з виробництва ядерної електроенергії (140 ТВтч / рік), але після аварії на Фукусімі в 2011 році уряд вирішив повністю відмовитися від АЕС. Вісім станцій було зупинено негайно, а решту планується закрити до 2022 року. Тепер Німеччину вважають лідером з виробництва вже не ядерної, а відновлюваної енергії. У цій країні встановлено приблизно стільки ж сонячних електростанцій, скільки у всіх інших країнах світу, разом узятих. Для порівняння, в США від сонячних батарей отримують тільки 0,2% всієї енергії. Близько 90% всіх сонячних панелей в Німеччині розташовані на дахах будинків. Їх встановлюють навіть у маленьких селах, на фермах, заводах, адміністративних будівлях, але особливо - у приватному секторі. Сучасні архітектори  проектують будинки так, щоб їх дахи були повернені на південь.

Джерело інформації: http://habrahabr.ru/post/227029/

 
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм іменем.

Інші новини по темі:

  • Сніги в Сахарі, тепло в Арктиці... що далі?
  • Cонячна енергетика у Німеччині звітує пр ...
  • Німеччина виробила 85% необхідної електри ...
  • До кінця року в Україні побудують 34 нових ...
  • І все-таки, чому власне ми повинні вчитьс ...


  • #1 написав: Fabiana (28 липня 2015 21:47)
    I really wish there were more arctelis like this on the web.
    Додавання коментаря