Семінар щодо подання теми змін клімату у школі » Інститут еколого-релігійних студій

Семінар щодо подання теми змін клімату у школі 30-06-2014, 23:11

     3-5 липня вчителі та представники громадських організацій зберуться у м.Косів на семінар, щоб обмінятися досвідом роботи у школах щодо теми зміни клімату та спробувати на собі інтерактивні навчальні матеріали. Семінар має на меті допомогти небайдужим освітянам-активістам у їх роботі зі школярами, а саме – дати можливість обмінятися досвідом у напрямку “чому навчати?” і “як навчати?” у питаннях зміни клімату.  Н.П. Дементієвська,  співробітник Інституту інноваційних технологій і засобів навчання НАПН України, познайомить учасників з методами, як розвивати в учнів критичне мислення та як його використовувати при оцінці ресурсів інтернету з питань клімату.

     Детальніше про експерта та матеріали можна дізнатися тут.  Н.А. Пустовіт, к.пед.н., співробітник Інститут проблем виховання НАПН  України покаже як використовувати інтерактивні методи навчання на уроках, а учасники зможуть на собі спробувати ефективність таких методів.  Крім того, учасники познайомляться з комплектами методичних матеріалів Зелений пакет і SPARE, спробують зіграти й отримають примірники рольової гри Рибний бізнес /та сама Fishbanks , розроблена проф.Денісом Медоусом/,  а також у ігор, розроблених раніше учасниками семінару – Зелений менеджер та Екологіка.

 

Джерело інформації: http://ecoclubua.com/

 
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм іменем.

Інші новини по темі:

  • Сніги в Сахарі, тепло в Арктиці... що далі?
  • Науково-методичний семінар: ХРИСТИЯНСЬК ...
  • Зміна клімату Терміново! Планета не чека ...
  • Проблеми охорони природи Закарпаття – н ...
  • Форум «Енергія Змін 2012»


  • #1 написав: Tony (28 липня 2015 22:36)
    Hey, that post leaves me feeling fohlsio. Kudos to you!
    Додавання коментаря