У Києві відбувся кліматичний форум «Енергія змін» » Інститут еколого-релігійних студій

У Києві відбувся кліматичний форум «Енергія змін» 10-10-2014, 21:03

        З 2 по 5 жовтня у Києві відбувся кліматичний форум «Енергія змін — 2014», який зібрав 55 екологічних активістів з 14 міст і містечок України для обміну досвідом, отримання нових знань. Основним завданням форуму була розробка спільної всеукраїнської кампанії у царині енергозбереження та енергоефективності. За результатом чотирьох днів форуму учасники окреслили концепцію, робочий план та формат просвітницької кампанії «Точка тепла», перший етап якої буде реалізовано упродовж двох найближчих місяців.

 

      «Учасники форуму вирішили обрати нагальну потребу цього кризового опалювального сезону — правильне утеплення. Якісне утеплення осель і соціальних об’єктів із дотриманням усіх технологій і принципів дозволить українцям економити енергоносії. Відповідальність за це несе кожний, і наше завдання — навчити людей абетки правильного утеплення вже цієї осені», — коментує результати форуму Інна Дацюк, заступниця голови Української молодіжної кліматичної асоціації (УМКА).

      Кожний день форуму був присвячений окремій темі. У день натхнення українські науковці та експерти зі світовим іменем коментували кліматичні зміни, що прискорюються на планеті внаслідок залежності держав від викопного палива, та роль України у розрішенні світової енергетичної кризи. “Якщо існує держава, яка прямо зараз має працювати над енергоефективністю, над переходом на відновлювану енергетику, то без сумніву це – Україна,” – стверджує Білл МакКіббен, дослідник та автор книжок про глобальні кліматичні зміни, натхненник руху 350.org.

Джерело інформації: http://ecoclubua.com/

 
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм іменем.

Інші новини по темі:

  • Сніги в Сахарі, тепло в Арктиці... що далі?
  • Форум «Енергія Змін 2012»
  • Зміна клімату Терміново! Планета не чека ...
  • Український етап конкурсу «Природа. Чело ...
  • Відеоматеріали


  • Додавання коментаря