Учбові матеріали "Ми хочемо жити в здоровому регіоні! » Інститут еколого-релігійних студій

Учбові матеріали "Ми хочемо жити в здоровому регіоні! 23-10-2014, 19:22

В рамках кампанії «Ми хочемо жити в здоровому регіоні!» підготовлені освітні матеріали, які можуть використовуватися вчителями та керівниками екологічних гуртків для проведення позакласних занять з теми охорони природи з учнями 5-9 класів. 

Перша брошура призначена для самостійної роботи учнів - в ній зібрана актуальна інформація на різні екологічні теми. В брошурі описано стан екосистем, біорізноманіття та природних ресурсів української частини дельти Дунаю. Також розглянуті екологічні проблеми регіону та України, в тому числі зміна клімату, забруднення навколишнього середовища, деградація природних систем та інші. Брошура містить інформацію про сучасні екологічні тенденції (наприклад, Водний та Екологічний слід) і фактах. 

Друга брошура є доповненням до інформаційної брошури для учнів. Може бути використана вчителями та керівниками гуртків юних натуралістів для проведення практичних занять на екологічну тематику. В брошурі зібрані вправи, які сприятимуть всебічному розвитку учнів: формуванню логічного мислення, виробленню творчих і ораторських здібностей, організаційних навичок. Завдання спрямовані також і на виховання емоційного сприйняття учнями навколишнього світу, сприяють зростанню зацікавленості працею та природою. Практичні завдання побудовані на сучасних навчальних та тренінгових методиках, таких як метод мозкового штурму, асоціативне мислення, творче дослідження теми та інших. 

Матеріали підготовлені співробітниками Всесвітнього фонду природи в Україні і Дунайського біосферного заповідника НАН України для шкіл та екологічних гуртків Придунав'я, але будуть цікаві вчителям й інших регіонів України. Брошури написані російською мовою, тому що українське Придунав'я - дуже інтернаціональний регіон, де разом з українцями мешкають болгари, гагаузи, молдавани та інші національні меншини. 

 
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм іменем.

Інші новини по темі:

  • Семінар щодо подання теми змін клімату у ...
  • Відео про зміну клімату у дельті Дунаю
  • Велостоянки - як християнський крок для з ...
  • Проблеми охорони природи Закарпаття – н ...
  • МІЖНАРОДНИЙ КОНКУРС  «Відповідальність ...


  • Додавання коментаря