На Закарпатті створюють парк льодовикового періоду » Інститут еколого-релігійних студій

На Закарпатті створюють парк льодовикового періоду 24-12-2014, 10:40

У частині розвитку природно-заповідної справи та екомережі департаментом проводяться заходи щодо створення нових об’єктів природно-заповідного фонду на території Закарпатської області. Так з метою охорони земель та збереження природних ресурсів болотно-лісових комплексів, фрагментів сфагнових боліт (торфовищ) та мочарів з унікальним для регіону рослинним світом, департаментом отримано погодження на створення у Тячівському районі ботанічного заказника місцевого значення "Буштинський парк льодовикового періоду" на загальній площі 753,05 га. 

Заказник створюється за рахунок лісових земель філії "Тячівське лісове агропромислове господарство": ДП "Закарпатське обласне управління лісогосподарських агропромислових господарств" 289,0 га, нелісових земель Буштинської селищної ради площею 291,0 га та Новобарівської сільської ради площею 173,0 га, без вилучення площі від землекористувачів. Проект рішення "Про оголошення об’єкту природно-заповідного фонду" подано на розгляд чергової сесії обласної ради. 

Джерело інформації: http://uzhgorod.in/ua/novini/2014/dekabr/na_zakarpatti_stvoryuyut_park_l_odovikovogo_periodu

 
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм іменем.

Інші новини по темі:

  • На Закарпатті створять новий лісовий зак ...
  • Україні потрібно прискорити створення п ...
  • 11 січня святкують всесвітній День запові ...
  • 11 січня – Міжнародний день заповідників ...
  • "Пластикова" Латориця у ландшафтному па ...


  • #1 написав: Ellena (29 липня 2015 06:25)
    A pllsniagey rational answer. Good to hear from you.
    Додавання коментаря