Піст – час повернення до первозданної гармонії » Інститут еколого-релігійних студій

Піст – час повернення до первозданної гармонії 20-02-2012, 21:50

      Нам, котрі живемо в цьому історичному Богом дарованому часі слід зрозуміти та прийняти, що ми у ньому не випадково, і «бути чи не бути» майбутньому нашої планети, яка є спільною спадщиною усіх на ній живучих, у великій мірі залежить від кожного з нас. Так, цей час для нас!

   Зуміймо лише покірно відчитати у ньому «знаки» як поводитись у ньому і як відповідально діяти. Не бажаючи забирати ні в кого душевний спокій, наважусь сказати лише, що якщо всі наші зусилля будуть спрямовані на те, щоб дбати виключно про власне спасіння та про особисте краще майбутнє, відірвано від піклування про спільне краще прийдешнє та цілісне спасіння всього створіння, то всі ці наші зусилля зводяться нанівець; ба більше того, ці егоїстичні зусилля та намагання можуть осудити нас в присутності Творця. Що все ж таки можемо зробити, щоб належно підготуватись, гарно провести час посту і розпочати нове, гармонійне, мирне та радісне життя?

 
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм іменем.

Інші новини по темі:

  • Екологічне послання Сиропусної неділі (н ...
  • У Жовкві катехитам було представлено еко ...
  • «Пасха – свято цілого створіння Божого» ...
  • Папа: люди сьогодні нищать світ не гірше ...
  • Розв’язка екологічних проблем – у серці ...


  • Додавання коментаря