Більш жорстка екологічна політика не зупиняє економічне зростання » Інститут еколого-релігійних студій

Більш жорстка екологічна політика не зупиняє економічне зростання 12-01-2015, 16:44

        Часто між науковцями (політологами, економістами, екологами) і філософами виникає дискусія щодо того, чи не вплине жорстка екологічна політика на економічне зростання в країнах світу.

       Останнім часом дослідники Організації економічного співробітництва та розвитку дійшли до висновку про відсутність негативного впливу більш жорстких заходів екологічного регулювання на економічне зростання. Заповідомленням видання The Economist, вчені розробили індекс екологічних вимог, який враховує прямий та опосередкований економічний вплив тих чи інших інструментів екологічної політики. Індекс екологічних вимог (“environmental policy stringency index”) був розрахований для 24 країн-членів ОЕСР для періоду з 1990 до 2012 року.

       Зміни значення індексу екологічних вимог протягом часу порівнювалися з показниками економічної активності компаній виробничого сектору. Найбільш жорсткі екологічні вимоги характерні для скандинавських країн, а також Нідерландів. Великобританія та США отримали результати, близькі до середніх для всіх країн ОЕСР, тоді як найслабшими екологічні вимоги виявилися в Греції та Ірландії. У всіх країн без винятку до 2012 року екологічна політика стала більш суворою у порівнянні із 1990 роком. Однак проведене дослідження продемонструвало, що більш жорсткі заходи екологічної політики не призводять до погіршення економічного зростання...

Джерело інформації: http://ecoclubua.com/2015/01/bilsh-zhorstka-ekolohichna-polityka-ne-zupynyaje-ekonomichne-zrostannya/

 
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм іменем.

Інші новини по темі:

  • Сніги в Сахарі, тепло в Арктиці... що далі?
  • Ватикан закликав забезпечити право на за ...
  • Екологія і етика: християнський погляд, - ...
  • Лекція для студентів туристів
  • Надземні мости для тварин


  • Додавання коментаря