Всесвітній день Землі 2015 і Година Землі » Інститут еколого-релігійних студій

Всесвітній день Землі 2015 і Година Землі 24-03-2015, 15:31

"Так говорить Господь: Небеса – Мій престол, а земля – то підніжок для ніг Моїх" (Ісайя 60,13)

День Землі святкується у багатьох країнах в день весняного рівнодення, щоб відзначити момент, коли починається весна (у Північній півкулі) або осінь (у Південній). ООН святкує День Землі зазвичай 20-21 березня. В ці пам’ятні дні ще раз і ще раз звертається увага людства на екологічні проблеми нашої з Вами планети.

Цього року святкували його в пятницю 20 березня. Також нагадуємо, що наближається день щорічної акції «Година Землі». Цю акцыю ввели саме для нагадування жителям планети про необхідність бережного та раціонального ставлення до навколишнього середовища «всесвітній фонд природи» спільно з австралійським виданням «The Sydney Morning Herald» наприкінці березня 2007-го року провела цікаву і показову екологічну акцію: близько 2100 фірм і компаній австралійського міста Сідней, а також понад 2,2 млн. його жителів вимкнули освітлення на одну годину. За цей час енергоспоживання міста було скорочено більше ніж на 10%, що в свою чергу сприяло і скороченню викидів вуглекислого газу в атмосферу. За підрахунками фахівців, ефект від акції був такий, що на той час нібито в місті на дорогах на 48 тисяч автомобілів стало менше. Ми всі відповідальні за мир і гармонію, без якої життя на нашій планеті знаходиться під великим питанням. Добра воля і добрий дух в силах зупинити всякий наш помилковий напрямок і не будемо забувати про це. Будемо використовувати цю можливість, щоб зберегти перспективу життя...

 

 

 
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм іменем.

Інші новини по темі:

  • Всесвітній день без автомобіля – наш вне ...
  • Година Землі 2012 – А що Ви зробите, щоб вий ...
  • Сьогодні Міжнародний день Землі
  • Міжнародний День Землі
  • Всесвітній день Матері-Землі (Міжнародни ...


  • #1 написав: JeessieOa (5 квітня 2015 09:37)
    Додавання коментаря