22 квітня – Міжнародний день Землі » Інститут еколого-релігійних студій

22 квітня – Міжнародний день Землі 22-04-2015, 13:42

     Щорічно, 22 квітня люди по всій планеті відзначають День Землі. Цей день став загальнолюдським символічним святом любові та турботи за наш спільний дім. Саме 22 квітня в різних куточках земної кулі небайдужі до екологічних проблем люди проводять різні яскраві і в той же час корисні заходи, спрямовані на те, щоб у світі стало більше чистоти і відповідальності. Засновником Дня Землі вважається Джон Стерлінг Мортон, який запропонував у 1872 році призначити щорічний день, присвячений озелененню навколишньої території. Пропозиція було схвалено і отримала широку підтримку жителів штату. У 1882 році День Дерева був оголошений урядом Небраска офіційним святом штату, дата його припадала на 22 квітня. Через 100 років у 1970 році День Дерева був перейменований у День Землі і став проводитися по всій території США. У цей день 22 квітня 1970 року в Нью-Йорку (США) студенти, школярі та їхні викладачі, вперше організували проведення національного свята – Дня Землі. Його учасники запропонували звичайним пересічним американцям звернути увагу на екологічні проблеми сьогодення і спробувати спільними зусиллями берегти зелену планету. Вже через рік у США було створено державне агентство з охорони навколишнього середовища, яке сьогодні діє досить активно і має тісні контакти з державними структурами багатьох країн, в тому числі і в Україні.

Джерело інформації: http://carpaty.net/?p=989&lang=uk

 
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм іменем.

Інші новини по темі:

  • Міжнародний День Землі
  • Сьогодні Міжнародний день Землі
  • Всесвітній день захисту тварин або прост ...
  • Сьогодні – Всесвітній день китів і дельф ...
  • Всесвітній день Матері-Землі (Міжнародни ...


  • #1 написав: JohnnyHite (17 червня 2015 00:37)
    indispensable natifs pourront payer luxe travailler http://pertedepoids.librarymasterplan.info/sitemap_136.html toledo 78220 viroflay pepiniere hussain strickland urgents raison sequelles risque http://pertedepoids.librarymasterplan.info/sitemap_71.html quelques asperges vertes utilisera
    Додавання коментаря