Конференція "Земля, як Божий дар і його відповідальне використання в сучасному світі" » Інститут еколого-релігійних студій

Конференція "Земля, як Божий дар і його відповідальне використання в сучасному світі" 24-05-2015, 00:17

    22-23 травня в Лютіне (Словаччина) відбулась цікава міжгалузева конференція "Земля, як Божий да і його відповідальне використанн в сучасному світі"  (Pôda ako Bozí dar a jej zodpovedné vyuzívanie v sú?asnom svete).  Лютіна є прекрасним Богородичним паломницьким місцем. Там збудовано храм, каплички і дім Мукулаша Клімчака, в якому разом з храмом і відбувалась конференція.  

     На конференції були присутні науковці, священики, бізнесмени, фермери зі Словаччини та кілька представників з інших країн. Інститут еколого-релегійних студій також був представлений своїм делегатом на конференції. 

     Організатори конференції, проводили її виходячи з положення, що у Словаччині є багато сільськогосподарських земель, а з іншого боку, багато безробітні молоді - людей, які могли б зробити бізнес на органічному тваринництві та вирощуванні культурних рослин. Організатори вважають, що ця конференція буде спонукати їх у цій важливій роботі.

Детальніше з програмою конференції, яка відбулась, можете ознайомитись тут: http://enviro.kbs.sk/wp-content/uploads/2015/03/Poda-ako-Bozi-dar-Konferencia.pdf

 
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм іменем.

Інші новини по темі:

  • Сніги в Сахарі, тепло в Арктиці... що далі?
  • Відеоматеріали
  • Екологія і етика: християнський погляд, - ...
  • Екуменічні богословські диспути заради ...
  • Науково-методичний семінар: ХРИСТИЯНСЬК ...


  • #1 написав: DwayneBibe (26 травня 2015 01:31)
    ???? ??????? ?? ????????, ?? ???????? ????????? ???? ????? ?????????? ?????
    Додавання коментаря