Інформаційна кампанія із захисту довкілля від ПРООН в українських містах » Інститут еколого-релігійних студій

Інформаційна кампанія із захисту довкілля від ПРООН в українських містах 3-10-2017, 17:26

Наприкінці вересня в Україні розпочалася національна інформаційна кампанія ПРООН із захисту довкілля, екосистем, біорізноманіття та подолання змін клімату.

Сітілайти в місті. Фото: BigBoard Ukraine

Мета кампанії звернути увагу на проблеми, які мають бути вирішені до 2030 року зідно з Цілями сталого розвитку ООН.

17 цілей сталого розвитку (ЦСР), які ще називають “Глобальними цілями”, – це загальний заклик до дій, спрямованих на те, щоб покінчити з бідністю, захистити планету і забезпечити мир і процвітання для всіх людей у світі. Також глобальні цілі спрямовані на пошук рішень для зменшення негативного впливу діяльності людини на планету, скорочення кількості викидів в атмосферу та кількості спожитих ресурсів.

Інформаційна кампанія привертатиме увагу українців до окремих екологічних проблем країни та їх наслідків: зменшення біорізноманіття та зміни клімату, опустелювання та погіршення родючості ґрунтів, погіршення інфраструктури у зв’язку з підвищенням рівня світового океану, тощо. Крім того звертається увага на те, що зміна клімату також може призводити до продовольчих криз та соціальних конфліктів.

Двомісячна інформаційна кампанія проводиться Програмою розвитку ООН в Україні у співпраці з групою BigBoard Ukraine та за фінансової підтримки Глобального екологічного фонду.

 
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм іменем.

Інші новини по темі:

  • Зміна клімату – ще один аргумент на кори ...
  • Християн закликали звернути увагу на змі ...
  • Голова ООН призначив посланців з питань ...
  • Чи вчасно українські громади реагують на ...
  • Всесвітній день без автомобіля – наш вне ...


  • Додавання коментаря