Біблійний зоопарк в Єрусалимі » Інститут еколого-релігійних студій

Біблійний зоопарк в Єрусалимі 3-09-2015, 20:38


Біблійний зоопарк розташувався в мальовничій долині з великим озером, водоспадами і галявинами. Його назва пов'язана з тим, що тут зібрані всі тварини, які згадувалися в Святому Письмі. Однак зоопарк також став домівкою для більш 200 видів тварин, що знаходяться на порозі зникнення або раніше мешкали на ізраїльській землі - наприклад, крокодилів, ориксів, ведмедів.

 

Ідея створення такого зоопарку з'явилася в 1940 році у професора Аарона Шулова, одного з піонерів в області зоології в Університеті Єврейському. Це був маленький парк для дітей у центрі міста. Під час війни за незалежність Ізраїлю тисячу дев'ятсот сорок вісім року в зоопарку постраждали тварини, тому було прийнято рішення перенести його у віддалений від центру район, де він проіснував до закриття в 1 991 року.

 

Біблійний зоопарк знову запрацював завдяки пожертви родини Тиш з Нью-Йорка за посередництва Фонду Єрусалиму і отримав нову офіційну назву на честь своїх благодійників.

Джерело інформації:  http://www.nat-geo.ru/nature/756811-vsyakoy-tvari-po-pare-gde-sobrany-vse-bibleyskie-zhivotnye/

//  

//  

 
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм іменем.

Інші новини по темі:

  • У Чернівцях вирішили виростити перший в ...
  • "Пластикова" Латориця у ландшафтному па ...
  • 11 січня святкують всесвітній День запові ...
  • Сніги в Сахарі, тепло в Арктиці... що далі?
  • AVE в Ужгороді: перші враження


  • #1 написав: Samuelniva (11 вересня 2015 23:46)
    ?????????? ??????? - ???????, ????????????, ????????, ????????????? ? ?????? ?????? ? musclestore.ru ?? ?????? ????
    Додавання коментаря