На Зелені свята УГКЦ закликає прикрашати домівки квітами замість гілля » Інститут еколого-релігійних студій

На Зелені свята УГКЦ закликає прикрашати домівки квітами замість гілля 29-05-2017, 18:50

На Зелені свята УГКЦ закликає прикрашати домівки квітами замість гілля

Фото: соцмережі
 

НАПЕРЕДОДНІ ЗЕЛЕНИХ СВЯТ, ЯКІ ВІДЗНАЧАЮТЬ НА П’ЯТДЕСЯТИЙ ДЕНЬ ПІСЛЯ ПАСХИ, УГКЦ ЗАКЛИКАЄ ПАРАФІЯН ПРИЧЕПУРИТИ СВОЇ ДОМІВКИ І ХРАМИ КВІТАМИ, АЛЕ НЕ ОБЛАМУВАТИ ДЛЯ ЦЬОГО ГІЛКИ ДЕРЕВ.

Про це у Львівській архиєпархії УГКЦ закликали неодноразово. Наводимо частину офіційного звернення УГКЦ щодо прикрашання домівок на Зелені свята:

«Звичаєм замаювання домівок та храмів християнами сьогодні, на жаль, зловживається і він втрачає первісне своє значення, перетворюється на шкідливу, руйнівну практику, яка йде в розріз з християнським віруванням. Вирубуються цілі дерева, наприклад, берізки, що не має жодного символічного значення – життя. Як альтернативу, пропонується прикрашати свої домівки та храми квітами та зеленню, виплеканими та вирощеними власними руками.

Саме в такий спосіб ми свідчитимемо, що є справжніми та свідомими християнами, котрі розуміють, що світ навколо нас створений Богом, а ми покликані його зберегти і піклуватися ним, а не знищувати; робити добрі вчинки з тими речами, які дарував нам Творець.

Така негативна поведінка щодо вирубки дерев, вирізування, виломлювання гілок тощо призводить до гріха проти довкілля, а тому згідно з вченням Церкви «хто грішить проти довкілля, грішить проти Творця його», − йдеться у зверненні.

Джерело інформації: http://leopolis.news/na-zeleni-svyata-ugkts-zaklykaye-prykrashaty-domivky-kvitamy-zamist-gillya/

 
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм іменем.

Інші новини по темі:

 • УВАГА! Екологічний фотоконкурс «Різдвян ...
 • Відбудеться піше паломництво та велопро ...
 • Про гріхи, які майже ніколи не почуєш у сп ...
 • Екуменічна декларація: Майбутнє людства ...
 • Священик УГКЦ ознайомив протестантську ...


 • #1 написав: klasathsl (17 червня 2017 16:34)
  ????????? ??? ??????????? ???????? ? google.com, ? ?? ??????? ??? ??? ??????. --- ???????? ? ????????? ?????????????? ??????, ????? ???? ???????? ?????? ? ??????? ???????? ??????? ????????? ? ????? ??? ?????? ? ???? ????


  --------------------
  Додавання коментаря