Конференція в м. Шверте » Інститут еколого-релігійних студій

Конференція в м. Шверте 20-10-2015, 00:43

   12-14 жовтня 2015 року представники Комісії з екології Римсько-католицької конференції єпископів України та Інституту еколого-релігійних студій Ужгородського національного університету взяли участь в конференції «Європейський внесок до пілігримства справедливості та миру – європейські церкви на шляху до Саміту ООН щодо змін клімату в Парижі» організованої за підтримки        Європейської християнської екологічної мережі та Конференції європейських церков у місті Шверте (Німеччина). Основними питаннями представленими до обговорення стали:

- Кліматична справедливість з теологічної перспективи;

- Зміни клімату – виклик ХХІ століття, факти та рекомендації Міжнародної групи зі змін клімату;

- Політична реакція на зміни клімату, європейська та глобальна перспективи, політичне бачення конференції в Парижі та її результатів;

- Спільне звернення церков до саміту ООН;

- Виклик кліматичних трансформацій – роль та залучення церков.

Представники Комісії з екології Римсько-католицької конференції єпископів України та Інституту еколого-релігійних студій Ужгородського національного університету Д-р. Бокотей Олександр та Куля Наталія презентували на форумі роботу по відповідальності за Створіння в Україні і зокрема результати екологічного пілігримства, проведеного на екуменічній основі з України через Словаччину до Польщі 15.08 – 20.08.2015.

      Основним результатом проведення конференції стала підготовка та затвердження двох документів: «Звернення духовних лідерів до саміту ООН, КОП21 в Парижі в грудні 2015», «Звернення від європейських пілігримів з питання екологічної справедливості: Для більш сталого та справедливого завтрашнього дня». 

 
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм іменем.

Інші новини по темі:

  • Реакція церков на зміну клімату
  • Семінар по Відповідальності за створінн ...
  • Німецько-польсько-український екологічн ...
  • Церкви Європи з нагоди дня молитви за ств ...
  • Виступ співробітників ІЕРС на щорічному ...


  • Додавання коментаря