Преосвященний владика Мілан освятив каплицю святого Губерта, покровителя лісників і мисливців » Інститут еколого-релігійних студій

Преосвященний владика Мілан освятив каплицю святого Губерта, покровителя лісників і мисливців 5-01-2016, 12:32


21 грудня у день преподобного Патапія, Преосвященний владика Мілан освятив каплицю святого Губерта, покровителя лісників і мисливців.

На запрошення директора Ужгородського лісництва пана Костіва Івана Васильовича, Преосвященний владика Мілан разом з Преосвященним владикою Міланом (Хаутуром), ЧНІ, єпархом Кошицьким (Словаччина), освятили каплицю Святителя Губерта на території Ужгородського лісництва. У освячені взяли участь духовенство Ужгорода та району. Також були присутні представники лісництв Словаччини, Угорщини та Польщі.

Владика Мілан привітав всіх гостей та подякував Івану Васильовичу за плідну працю та старання, яке він докладає для підняття духовного рівня колектива лісників ужгородщини, котрі завжди зможуть прийти на молитву до новозбудованої каплиці та попросити заступництва святого Губерта у своїй праці.

 

Святий Губерт, відомий у всій Європі, як покровитель лісників та мисливців, народився 655 році у Франції. Виходець із багатого роду, він замолоду був пристрасним мисливцем і шанувальником світських розваг. Одна із легенд розповідає, що відправившись на полювання у Великодню П'ятницю, Губерт побачив у лісі казкової краси оленя. Тільки-но  заядливий мисливець націлив на звіра зброю, як між рогами оленя засвітився Хрест і почувся голос: "Чи не час уже перестати звірину убивати, чи не час тобі уже Бога шукати?!"

Цей дивовижний випадок різко змінив життя багатого дворянина і пристрасного мисливця Губерта. Він вирішив посвятити своє життя Богу і стати захисником всього живого на землі.

У всій Європі відомі слова святого Губерта: "Поки ми живемо, то двері милосердя для нас відкриті. Ті, що двері собі не вибрали, будуть змушені пройти через закриту браму. Подумай, ким ти був, ким ти є нині, і ким скоро будеш?! Покайся у своїх гріхах та помирися із Богом"

http://www.mgce.uz.ua/post3.php?id=1290

 
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм іменем.

Інші новини по темі:

  • На висоті 1378 метрів священники освятили ...
  • Божественна Літургія за збереження довк ...
  • В Ужгороді молитимуться за довкілля
  • Бюро УГКЦ з питань екології відзначило 5- ...
  • Божественна Літургія до Дня Творця в Ужг ...


  • Додавання коментаря