В місті над Тисою відзначать День Дунаю » Інститут еколого-релігійних студій

В місті над Тисою відзначать День Дунаю 6-06-2017, 13:27

 

В місті над Тисою відзначать День Дунаю День Дунаю відзначається щорічно в кінці червня у 14 країнах басейну під егідою Міжнародної комісії з захисту р.Дунай.
День Дунаю в Україні традиційно святкують у басейні річки Тиси, найбільшої притоки Дунаю. В Закарпатті його святкують вже 11 років.
Цьогоріч День Дунаю заплановано провести спільно з Румунією, оскільки у 2017 році святкується 25 років встановлення дипломатичних відносин між Україною та Румунією. 

Місцем проведення свята було обрано Тячів, розташований на українсько-румунському кордоні. 
Серед співорганізаторів дійства – Міжнародна комісія з захисту р.Дунай, Міністерство екології та природних ресурсів України, Компанія Кока-Кола Беверіджиз Україна, Тячівська об’єднана громада, БУВР р. Тиса м. Ужгород, Проект ЄС «Підтримка України в апроксимації напрацьованого законодавства ЄС у сфері навколишнього середовища, Київ, Закарпатська обласна організація Всеукраїнської екологічної ліги. З румунського боку запрошено представників Міністерства води і лісу Румунії. 
Учасників свята – школярів Тячівської об’єднаної громади – чекає квест «Мандрівка Тисою та Дунаєм до Чорного моря», виступ Тисянських послів від молоді – Румунія, розпис «муралу» (картини на стіні одного з будинків) в м. Тячів, кінопоказ молодіжних селфівідео «Моє життя і Тиса» та конкурс на найбільшу вагу зібраних пластикових пляшок «Пластикові скарби».
Святкування відбудеться в суботу, 1 липня, об 11.00, на центральній площі міста. 
Зі ЗМІ.
http://druzhba.uz.ua/news/tyachiv/culture/2024-v-misti-nad-tysoiu-vidznachat-den-dunaiu.html

 
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм іменем.

Інші новини по темі:

  • 11 січня святкують всесвітній День запові ...
  • Всесвітній день без автомобіля – наш вне ...
  • Міжнародна екологічна спільнота молитьс ...
  • Сьогодні Міжнародний день Землі
  • Папа проголосив екологічну святу Вчител ...


  • Додавання коментаря