ЗВЕРНЕННЯ ЄПИСКОПАТУ РКЦ УКРАЇНИ З ПРИВОДУ 30-РІЧЧЯ КАТАСТРОФИ НА ЧАЕС » Інститут еколого-релігійних студій

ЗВЕРНЕННЯ ЄПИСКОПАТУ РКЦ УКРАЇНИ З ПРИВОДУ 30-РІЧЧЯ КАТАСТРОФИ НА ЧАЕС 27-04-2016, 11:57

       Аварія на Чорнобильській атомній електростанції (ЧАЕС) 26 квітня 1986 року увійшла в історію як одна з найтрагічніших сторінок життя нашого народу. Важко осягнути наслідки гуманних, соціальних, економічних втрат від цієї катастрофи...

Саме тому, наше суспільство, керівники Держави і вся міжнародна спільнота, має зробити належні висновки з цієї трагічної події, а особливо ті, хто відповідальний за енергетичну політику та спільне благо громадян.

Ми, Римсько-Католицькі єпископи в Україні, хочемо висловити співчуття тим,  які оплакують сьогодні близьких, жертв цієї трагедії. Церква не забуває про них - і сьогодні молиться за всіх померлих і за тих, хто страждає через наслідки аварії.

Також пам’ятаємо жертовність, любов і відданість ліквідаторів, які героїчно, ціною власного здоров’я та життя, зупинили поширення радіації. Вам і вашим близьким - наша найглибша подяка й найширша молитва! У вашому прикладі ми бачимо здійснення слова Спасителя Нашого: «Немає більшої любові від любові того, хто віддає за друзів свою душу» (Йо. 15, 13).

Усі єпископи, духовенство і віряни Римсько-Католицької Церкви сьогодні будемо молитися, аби Милосердний Господь потішив даром Надії всіх, хто страждає і оплакує, отже, «Бог кожну сльозу з очей їхніх зітре, і не буде вже смерті. Ані смутку, ані крику, ані болю вже не буде, бо перше минулося!» (Одкровення 21, 4).

Пресвята Діво Маріє, молись за нас!

Львів 26.04.2016 р. 

Джерело інформації: http://catholicnews.org.ua/zvernennya-iepiskopatu-rkc-ukrayini-z-privodu-30-richchya-katastrofi-na-chaes

 
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм іменем.

Інші новини по темі:

  • Сніги в Сахарі, тепло в Арктиці... що далі?
  • «Пасха – свято цілого створіння Божого» ...
  • Зміна клімату Терміново! Планета не чека ...
  • Екуменічна декларація: Майбутнє людства ...
  • Міжнародна екологічна спільнота молитьс ...


  • Додавання коментаря