Відважитись на нові переміни » Інститут еколого-релігійних студій

Відважитись на нові переміни 21-05-2012, 13:35

    «Відважитись на нові переміни» – під цим гаслом 16-20 травня в німецькому м. Маннгайм відбувся конгрес католицьких мирян, метою якого було переосмислення значення християнської віри для подолання численних викликів та проблем сучасності.

    Понад 80 тисяч учасників, в рамках різноманітних тематичних заходів, намагалися знайти відповіді як краще реалізувати свою віру у світі сьогодення, як перемінити страх у надію, як мужньо йти вперед міняючи своє оточення на більш справедливе і відкрите для Бога.

   Особлива увага була присвячена антропогенно спричиненим наслідкам кліматичних змін та іншим численним проблемам природного довкілля як виклику для християнської віри, а також дослідженню питання автентичного внеску християн для подолання екологічної кризи. Зокрема, в рамках католицького форуму відбулася панельна дискусія на тему «Кліматичні проблеми торкаються нас усіх! – Відповідальність за створіння – спільна відповідальність», основними диспутантами якої стали п. Марія Луїза Дьотт, голова Федерального союзу католицьких підприємців Німеччини, п. Бербел Гьон, заступник фракції «Союз 90 – Зелені», парламенту Німеччини, п. Пірмін Шпігель, головний керуючий директор благодійної організації Мізеріор та д-р Володимир Шеремета, керівник Бюро УГКЦ з питань екології.

 
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм іменем.

Інші новини по темі:

  • Велостоянки - як християнський крок для з ...
  • На Львіщині роздумували про сімейну екол ...
  • Відбулась святкова академія з нагоди від ...
  • Нова євангелізація для спасіння світу
  • Священик УГКЦ ознайомив протестантську ...


  • #1 написав: CoroPloma (3 липня 2018 13:39)
    Mylene! Download: 1x26 Madre (Anne) . Alan Parsons - Ammonia Avenue - Whole Album Download: Rainbow: Nisha Rokubou no Shichinin . Last Bus (2016) Kannada - HD Rip - 600MB - AAC - SAN mkv Download: Monsters vs. Aliens . ????? 1 ?? ???????? Download: Durarara!! . Alpha and Omega The Big Fureeze 2016 HDRip XviD AC3-EVO[PRiME]
    Додавання коментаря