У Хмельницькому зняли фільм про зміни клімату » Інститут еколого-релігійних студій

У Хмельницькому зняли фільм про зміни клімату 28-10-2017, 18:16

Фільм «Енергоефективне місто» зняли в рамках міжнародного проекту «CLEEN», який одночасно проходить у чотирьох країнах: Україні, Грузії, Молдові і Вірменії. У Хмельницькому проект реалізовує ГО «Хмельницький молодіжний клуб розвитку».

У фільмі автори, насамперед, порушили тему глобального потепління і його катастрофічних наслідків для планети. Експерти запевнили, що наслідки зміни кліматупроявлятимуться і в Україні. Крім того, автори взяли інтерв’ю в тих людей, які наразі ініціюють та організовують енергоефективні зміни в місті. У фільмі на прикладі окремих хмельничан показали, що можна зробити для того, аби зменшити власний негативний вплив на довкілля. 

«Навчитися бути енергоощадним досить просто, — каже Тетяна Гуща, одна з авторів фільму й героїня стрічки. – Розпочати можна зі звичайних дій: замість центрального освітлення використовуйте лампу, або торшер; вимикайте світло, виходячи з кімнати; коли не користуєтеся приладами, вимикайте їх із розетки; використовуйте душ, а не ванну й закручуйте кран, коли чистите зуби. При розумному споживанні, можна зберегтибільше 25 % електроенергії й заощадити до 400 літрів води. Час кожному з насусвідомити свою відповідальність за майбутнє планети. І завдання мінімум цього фільму — примусити замислитись, а завдання максимум — мотивувати когось змінитись».

 

Презентація фільму відбулася 20 жовтня, її приурочили до Днів Сталої Енергії в Хмельницькому.

Степан Кушнір, голова правління ГО «Хмельницький молодіжний клуб розвитку», говорить: «Через фільм ми намагалися зробити зрозумілою та доступною інформацію про енергозбереження для широкого загалу. Про те, як заощаджувати енергоресурси та про глобальні наслідки, якщо цього не робити. Усі герої фільму – це реальні хмельничани, які розповідають про те, чому тематика енергоефективності увійшла в їх життя та який результат це принесло. Наша мета — пояснити мешканцям міста, що якщо ми хочемо жити в екологічному місті для цього мають прикласти зусилля всі».

Автори фільму показують, що позитивно впливати на зміни клімату може кожна людина. Час змінитися й діяти. Надихнути на зміни зможуть герої фільму «Енергоефективне місто».
http://ecoclubua.com

 
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм іменем.

Інші новини по темі:

  • У Хмельницькому надрукують тисячу безко ...
  • Український фільм Жива Ватра на міжнарод ...
  • У Києві відбувся кліматичний форум «Енер ...
  • Карітас: їжі вистачить усім
  • Зміна клімату – ще один аргумент на кори ...


  • Додавання коментаря