Семінар-зустріч зі священиками Перечинського деканату МГКЄ на тему: Відповідальність за створіння і проблематика відходів » Інститут еколого-релігійних студій

Семінар-зустріч зі священиками Перечинського деканату МГКЄ на тему: Відповідальність за створіння і проблематика відходів 22-05-2012, 17:27


В Азії

У рамках проекту "Управління відходами - схід" продовжуються семінари-зустрічі представників інфоцентру та комісії з екології Мукачівської греко-католицької єпархії і комісії з екології та мігрантів конференції Римсько-Католицьких єпископів України з духовенством. Цього разу семінар з священиками Перечинського деканату та вчителями біології школи м. Перечин відбувся в с. Ворочево.

Священики та вчителі ознайомились з роботою та новими здобутками комісії з екологігії МГКЄ, переспективами роботи Церкви для вирішення екологічних проблем. Також залучались до дискусій, вносили пропозиції щодо співпраці духовенства і представниками сфери освіти у вихованні християнської екологічної свідомості дітей та підлітків (що є найбільшпереспективним в наш час для вирішення пекологічних проблем, оскільки їх світогляд ще лише формується і не є консервативним навідміну від старших поколінь).

Важливо зазначити те, що священики і працівники орсвітньої галузі є відкритими до діалогу і переймаються екологічним проблемами свого району.


 
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм іменем.

Інші новини по темі:

  • Семінар-зустріч зі священиками Велико-Бе ...
  • Семінар по Відповідальності за створінн ...
  • Семінари на тему Відповідальності за ств ...
  • Семінар-зустріч зі священиками Чинадієв ...
  • Виступ співробітників ІЕРС на щорічному ...


  • Додавання коментаря