Папа: Не знущаймося над довкіллям, але збережімо його майбутнім » Інститут еколого-релігійних студій

Папа: Не знущаймося над довкіллям, але збережімо його майбутнім 9-11-2017, 21:45

 

- RV

 

«Війна завжди завдає серйозної шкоди довкіллю. Не знущаймося над нашим спільним домом, але збережімо його для майбутніх поколінь», – із таким закликом Папа Франциск звернувся через соціальну мережу Twitter у понеділок, 6 листопада 2017 р., коли відзначався Міжнародний день запобігання експлуатації навколишнього середовища під час війни та збройних конфліктів, встановлений Генеральною Асамблеєю ООН.

Тема знищення довкілля, спричиненого збройними конфліктами, неодноразово заторкувалася Святішим Отцем. Про це, зокрема, згадується також і в його енцикліці «Славен будь». Наприклад, у 57-му пункті Глава Католицької Церкви перестерігає: «Можна передбачити, що перед обличчям вичерпування деяких ресурсів буде створюватись контекст, сприятливий для нових війн, замаскованих благородними вимогами. Війна завжди завдає великої шкоди довкіллю та культурному багатству народів, а загрози посилюються, коли згадаємо про ядерну та біологічну зброю».

З цього випливає вимога до політики, щоб приділити належну увагу на те, щоб «запобігати і розв’язувати причини, які можуть започаткувати нові конфлікти». Який інтерес у тому, «щоб утримувати сьогодні владу, яка в майбутньому буде згадуватися лише з огляду на нездатність втрутитися, коли це було невідкладним і необхідним?» – запитує Папа.

 

 
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм іменем.

Інші новини по темі:

  • Папа: Не знущаймося над довкіллям, але зб ...
  • «Пасха – свято цілого створіння Божого» ...
  • Папа Франциск: Розпочнімо дбати про наш с ...
  • Папа Франциск: ядерна зброя створює фаль ...
  • Папа проголосив екологічну святу Вчител ...


  • Додавання коментаря