Cонячна енергетика у Німеччині звітує про рекордиди » Інститут еколого-релігійних студій

Cонячна енергетика у Німеччині звітує про рекордиди 29-05-2012, 21:54

    Галузь сонячної енергетики у Німеччині звітує про рекордні показники виробництва електроенергії. Але чи довго триватиме "сонячний бум"?

     У сонячні дні цими вихідними в Німеччині було зафіксовано рекордні показники видобутої сонячної енергії. Фотовольтажні системи вперше виробили понад 20 тисяч мегават електроенергії, зазначається в підрахунках    Міжнародного економічного форуму відновлювальної енергетики (IWR).«Ми виходимо з 22 тисяч мегават. Це відповідає потужності понад 20 АЕС», - сказав директор IWR Норберт Алльнох. За його словами, якщо орієнтуватися на новіші АЕС, які переважно дають 1400 мегават електроенергії, то це відповідає потужності 15 атомних електростанцій. Цифри базуються на даних біржі електроенергії в Лейпцигу. «Це рекорд. Немає жодної іншої країни на Землі, де фотовольтажні системи продукують електроенергію з потужністю 20 тисяч мегават», – сказав Норберт Алльнох.

 

Джерело: http://ecoburougcc.org.ua/ekolohichni-novyny/509-conjachna-energetika-u-nimechchini-zvitue-pro-rekordi

 
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм іменем.

Інші новини по темі:

  • Сніги в Сахарі, тепло в Арктиці... що далі?
  • «Охоронці створіння» зустрінуться з Пап ...
  • До кінця року в Україні побудують 34 нових ...
  • З різким здорожчанням газу та електроене ...
  • Міжнародна екологічна спільнота молитьс ...


  • Додавання коментаря