Наскільки чисте повітря в Європі? » Інститут еколого-релігійних студій

Наскільки чисте повітря в Європі? 8-12-2017, 21:16

Забруднення повітря є серйозним ризиком для здоров’я людини та навколишнього середовища. Нова інтерактивна мапа показує якість повітря у містах та регіонах Європи в режимі реального часу.

Мапа якості повітря. Джерело: Еuronews

Новостворена мапа названа «Європейський індекс якості повітря» використовує щогодинні дані із понад 2000 станцій моніторингу якості повітря в Європі і дозволяє користувачам з’ясувати, чи безпечним є повітря, яким вони дихають.

Якість повітря оцінюється із урахуванням вмісту п’яти ключових забруднюючих речовин, які шкодять здоров’ю людей та навколишньому середовищу: твердих частинок PM2.5 і PM10 (пилу), озону (O3), діоксиду азоту (NO2) та діоксиду сірки (SO2).

Найчистіше повітря фіксується у Швеції, Норвегії та Фінляндії.

Запуск мапи відбувся після оприлюднення щорічної доповіді «Якість повітря в Європі». 

На мапі колами позначені станції моніторингу якості повітря. Колір відповідає індексу якості повітря на цій станції. Ситуацію з якістю повітря на кожній станції моніторингу описує індекс, який враховує п’ять ключових забруднювачів. Такий індекс дозволяє користувачам краще зрозуміти поточну якість повітря в окремих країнах, регіонах та містах.

Стандарти якості повітря для короткострокових (погодинних / щоденних) та довгострокових (річних) рівнів якості повітря встановлені законодавством Європейського Союзу.

На жаль, наразі на мапі неможливо перевірити якість повітря в Україні, але українські розробники також створюють подібні сервіси.

http://ecoclubua.com

 
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм іменем.

Інші новини по темі:

  • Україна посіла 49-те місце в рейтингу краї ...
  • 92% мешканців планети дихають отруйним по ...
  • Зелені насадження зменшують температуру ...
  • Більше 50 країн в Батумі вирішують, як «оз ...
  • Україна посіла 49-те місце в рейтингу краї ...


  • Додавання коментаря