Держлісагентство: у 2017 році відновлено лісів на площі, яка дорівнює 74,5 тис. футбольних полів » Інститут еколого-релігійних студій

Держлісагентство: у 2017 році відновлено лісів на площі, яка дорівнює 74,5 тис. футбольних полів 12-01-2018, 16:17

 

В Україні критична ситуація з лісами — частина їх буквально всихає. Наразі по Україні 350 тис. га різного ступеня всихання дерев, лише на Поліссі більше 120 тис. га сосни всихає через шкідників.

Такі цифри навів заступник голови Державного агентства лісових ресурсів Володимир Бондар.

За його словами, замовчувати цю проблему не можна, хоч суспільство й окремі представники влади не зовсім сприймають проведення санітарно-оздоровчих заходів у лісах.

- Ситуація складна, адже на сьогодні лише на Поліссі більше 120 тисяч гектарів всихаючої через шкідники сосни. Загалом по Україні 350 тисяч га різного ступеня всихання дерев. Ми вже йдемо позаду проблеми в той час, як лісівники в Європі працюють на її попередження. Щоб виправити ситуацію ми підготували зміни до санітарних правил, які дозволять швидко реагувати на спалахи хвороб та шкідників, — повідомив Володимир Бондар.

Джерело інформації: http://dklg.kmu.gov.ua/forest/control/uk/publish/article?art_id=188293&cat_id=32888

 
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм іменем.

Інші новини по темі:

 • Держлісагентство на прохання WWF призупин ...
 • В Україні з початку року сталося понад 13 ...
 • ВООЗ: Якісним повітрям дихають лише 12% мі ...
 • 22 квітня – Міжнародний день Землі
 • Дуже важливим у вирішення проблеми смітт ...


 • #1 написав: biobiltsr (18 лютого 2018 20:13)
  ?????? --- ??????, ?? ??????? ??????? ?????? ????????, ???????? ?????? ?????? ??? ??????? ???????? ?? ?????? ???? ?????? ???????? ??? ???????????? ????


  --------------------
  Додавання коментаря