ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ №2 » Інститут еколого-релігійних студій

ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ №2 20-06-2017, 17:07

Міжрелігійний і цивільний природоохоронний форум Східної Європи (IRCEF, Ужгород, Україна) спільно з Союзом охорони природи Німеччини (NABU, Берлін, ФРН) за підтримки Міністерства закордонних справ Німеччини, в партнерстві з природоохоронними підрозділами церков Східної Європи запрошують всіх відповідальних за керівництво чи координацію пропонованих ними проектів взяти участь в робочій нараді в рамках проекту "Zivilgesellschaft und religiöse Einrichtungen für die gemeinsame Bewahrung der Schöpfung in Osteuropa" яке відбудеться в Ужгороді (Україна) 3-5 серпня 2017.

Порядок денний робочої наради в Ужгороді приурочений до підготовки проектних ідей та професійного формування з них проектних концепцій, які в майбутньому ляжуть в основу Програми співробітництва між IRCEF і донорами: Єврокомісія, Світовий Банк та ін.

Також на робочій нараді в Ужгороді буде заданий старт східноєвропейському конкурсу "По відповідальності за Творіння", підготовці друкованих видань "Християнська екологічна етика" і "Екологічний триптих ...", іншим ініціативам, запланованим нами в рамках проекту.

Робоча нарада в Ужгороді дасть старт нашої активної діяльності, яка буде підсумована в жовтні на міжнародній конференції в Україні, на якій підготовлені нами проектні концепції будуть зібрані у відповідну Програму... Також на конференції будуть презентовані підготовлені нами друковані видання і нагороджені переможці та активні учасники Конкурсу "По відповідальності за Творіння".

Підготовлена ??нами в рамках проекту Програма співпраці буде представлена ??на робочій зустрічі IRCEF в Берліні (листопад).

Запрошуємо всіх взяти активну участь в реалізації проекту.

Контакти:

 Е-mail: info@ie-rs.org

http://www.ie-rs.org/

Михайло Біланіч +380507096567 (моб.).

 

З повагою, Оргкомітет

 

http://ircef.org/uk/%D1%96%D0%BD%D1%84%D0%BE%D1%80%D0%BC%D0%B0%D1%86%D1%96%D0%B9%D0%BD%D0%B5-%D0%BF%D0%BE%D0%B2%D1%96%D0%B4%D0%BE%D0%BC%D0%BB%D0%B5%D0%BD%D0%BD%D1%8F-%E2%84%962/2017/

 
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм іменем.

Інші новини по темі:

  • програма зустрічі "Громадянське суспіль ...
  • Програма міжнародної конференції «Грома ...
  • Інформаційне повідомлення
  • ЦЕРКОВНО-ЕКОЛОГІЧНИЙ КАЛЕНДАР РИМСЬКО-К ...
  • МІЖНАРОДНИЙ КОНКУРС  «Відповідальність ...


  • #1 написав: Anthonyagisa (20 липня 2017 07:33)
    essay service industries [url=http://writingservicestop.com/]essays online passive active voice [/url] writing a scholarship essay homework helpers pre k guelph public library homework help
    Додавання коментаря