До кінця року в Україні побудують 34 нових сонячних електростанцій загальною потужністю 120 МВт » Інститут еколого-релігійних студій

До кінця року в Україні побудують 34 нових сонячних електростанцій загальною потужністю 120 МВт 18-10-2016, 16:17

     У першому півріччі 2016 року в Україні були побудовані 14 нових об’єктів відновлюваної енергетики потужністю майже 39 МВт, а до кінця року в країні зведуть ще 34 нових сонячних електростанцій загальною потужністю 120 МВт, повідомляє видання «ITC».

Зокрема, у 2-й половині 2016 року компанія «Подільський Енергоконсалтинг» планує побудувати у Вінницькій області ряд нових об’єктів загальною потужністю 34 МВт. Компанія «Парадигма Інвест Груп» планує завершити в цьому році станцію потужністю 18,3 МВт в Івано-Франківській області. У цій же області компанія «Солар-Стальконструкція» закінчує будівництво нового об’єкта потужністю 4,1 МВт. У Дніпропетровській області компанія «Українські Системи Солар» планує ввести в експлуатацію унікальний об’єкт – першу українську станцію на трекерах (конструкції, що стежать за Сонцем) мегаватного класу (потужність – 1,7 МВт).

Нагадаємо, що за станом на 1 липня 2016 року загальні потужності відновлюваних джерел енергії в Україні, включаючи об’єкти сонячної і вітрової енергетики, малої гідроенергетики та електростанцій на біомасі (біогазі) становили 1028 МВт. Зокрема, загальна потужність українських сонячних електростанцій склала 453 МВт, вітропарків – 426 МВт, електростанцій на біомасі – 31 МВт, малих ГЕС – 118 МВт.

Головний внесок у розвиток галузі зробили компанії сонячної енергетики, які побудували в січні-червні цього року 12 нових електростанцій загальною потужністю 37 МВт. При цьому сонячні електростанції сумарною потужністю 22,2 МВт ввела в експлуатацію компанія «Подільський Енергоконсалтинг» в Херсонській, Хмельницькій та Вінницькій областях. Нові об’єкти вітрової енергетики та малої гідроенергетики в I півріччі 2016 роки не будувалися. Крім того, 11 інвестиційних проектів в сегментах біомаси та вітроенергетики поки розглядаються зарубіжними інвесторами.

На початку поточного місяця відбулося офіційне відкриття другої черги найпотужнішої в українських Карпатах вітроелектростанції «Старий Самбір-1». Загальна потужність ВЕС «Старий Самбір-1» з чотирма вітротурбінами становить 13,20 МВт, річне виробництво електроенергії – близько 36 млн кВт годин. Також нещодавно повідомлялося, що частка відновлюваних джерел енергії зараз складає більше 30% сукупної потужності виробництва енергії і 23% від всього виробництва електроенергії в світі.

Джерело інформації: http://www.afterstudy.com.ua/?p=5697

 
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм іменем.

Інші новини по темі:

  • Activ Solar збудувала чергову сонячну електро ...
  • Cонячна енергетика у Німеччині звітує пр ...
  • Заробіток на «чистій енергетиці»: Хто в З ...
  • у Шотландії закрили останню вугільну еле ...
  • В Україні на місці колишнього авіаполіго ...


  • Додавання коментаря