Депутати схвалили мораторій на вирубку лісу у Карпатах » Інститут еколого-релігійних студій

Депутати схвалили мораторій на вирубку лісу у Карпатах 4-04-2018, 11:16

 У 2011 році мораторій на вирубку лісу перестав діяти
Фото: pixabay/Pexels

У 2011 році мораторій на вирубку лісу перестав діяти

Верховна Рада прийняла у першому читанні проект закону Про внесення змін до деяких законів(щодо введення заборони на суцільну вирубку ялицево-букових лісів на гірських схилах Карпатського регіону).

Про це повідомляється на сайті парламенту.

Згідно з пояснювальною запискою, у 2000 році був введений мораторій на 10 років на проведення суцільних рубок в ялицево-букових лісах на крутих схилах у Карпатському регіоні. Однак у 2011 році цей мораторій перестав діяти.

Автори законопроекту стверджують, документ дозволяє проводити тільки вибіркові рубки для оздоровлення ялицево-букових лісів на крутих схилах в лісах Івано-Франківської, Закарпатської, Львівської та Чернівецької областей.

Крім того, законопроект вносить зміни до статей 21 і 26 закону Про природно-заповідний фонд, а саме забороняє проведення рубок головного користування в національних природних парках, заказниках.

Також законопроект вносить зміни в закон Про мораторій на проведення суцільних рубок на гірських схилах в ялицево-букових лісах Карпатського регіону про продовження дії заборони на проведення суцільних рубок ялицево-букових лісів на крутих схилах Карпатського регіону.

Джерело інформації: https://biz.nv.ua/ukr/markets/deputati-skhvalili-moratorij-na-rubku-lisu-v-karpatakh-2461927.html

 
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм іменем.

Інші новини по темі:

  • Сніги в Сахарі, тепло в Арктиці... що далі?
  • Держлісагентство на прохання WWF призупин ...
  • Всесвітній день захисту тварин або прост ...
  • Парламент підтримав стимулювання виробн ...
  • Науково-методичний семінар: ХРИСТИЯНСЬК ...


  • Додавання коментаря