Передача книг у Бібліотеки навчальних установ м. Києва » Інститут еколого-релігійних студій

Передача книг у Бібліотеки навчальних установ м. Києва 23-05-2018, 16:25

 

      У понеділок 21 травня до бібліотеки кафедри екології Національного університету "Києво-Могилянська академія".

Це і грунтовні праці мюнхенського професора Маркуса Фогта (Університет Людвіга Максимільяна, Мюнхен) і праця "Неудобная правда экологии"  доктора В. Хабера, переклади німецьких документів по відповідальному ставленню до енергії та по ставленню до Змін клімату і ін. 
24 травня. До Бібліотеки Ворзельської семінарії було передано подібний набір книг, видані Інститутом еколого-релігійних студій. Вони будуть корисні як викладачам семінарії так і студентам, які бажають поглибити свої знання стосовно бережливого ставлення до довкілля та екотеології. Зокрема для практичного духовного життя в пригоді семінаристам може стати "Молитовник-Требник за збереження довкілля".


          Також цього ж дня кілька молитовників-требників було передано семінаристу православної духовної академії (УПЦ Київського Патріархату), якого учасники наукового турне зустріли на одній із зупинок Києва.

 

 
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм іменем.

Інші новини по темі:

  • Передача книг у Бібліотеки навчальних ус ...
  • Сніги в Сахарі, тепло в Арктиці... що далі?
  • Велостоянки - як християнський крок для з ...
  • Надземні мости для тварин
  • Науково-методичний семінар: ХРИСТИЯНСЬК ...


  • Додавання коментаря