Франциск закликав світ перейти на чисті джерела енергії » Інститут еколого-релігійних студій

Франциск закликав світ перейти на чисті джерела енергії 11-06-2018, 01:19

Фото Reuters

Папа Римський Франциск у зверненні до керівників головних нафтових компаній світу в суботу, 9 червня, заявив, що людство має перейти до чистої енергії, та попередив про загрозу кліматичних змін. Про це пише Reuters.

"Енергія має бути чистою – шляхом зменшення систематичного використання викопного палива. Наше бажання забезпечити енергією всіх не повинне привести до небажаного ефекту, до невідворотних кліматичних змін", - йдеться в його заяві.

Раніше повідомлялося, що у Програмі Організації Об'єднаних Націй із навколишнього середовища (ЮНЕП) заявили про те, що наслідки зміни клімату та інші екологічні проблеми дедалі частіше стають каталізатором конфліктних ситуацій у світі. У зв'язку зі зміною клімату на планеті населення на певних територіях не зможе більше проживати у своїх країнах і буде змушене шукати прийнятніших умов існування.

Джерело: День

 
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм іменем.

Інші новини по темі:

 • Зміна клімату Терміново! Планета не чека ...
 • Сніги в Сахарі, тепло в Арктиці... що далі?
 • Семінар щодо подання теми змін клімату у ...
 • Форум «Енергія Змін 2012»
 • Папа закликав піклуватися про створіння


 • #1 написав: resliNota (17 липня 2018 10:57)
  ???? ????? ??????????? --- I ????? ????? ????!!! ????????????? ??????????? ?????, ?????? ???????? ? ??????? ?????? ?????? ???????


  --------------------
  #2 написав: viestepor (17 липня 2018 11:06)
  ????? ?? ??????? ??????. --- ????????? ???????? ?????? ????????? ???????, ????????? ?????? ????? ??? ?????? ????????? VIP-MODEL AGENCY ????????? ?????? ???????


  --------------------
  Додавання коментаря