Далай-Лама: віруючі люди повинні «служити людству» і рятувати планету » Інститут еколого-релігійних студій

Далай-Лама: віруючі люди повинні «служити людству» і рятувати планету 23-06-2012, 01:57

Релігійні лідери повинні робити більше, ніж занурювати свої голови в священні книги, а саме — допомагати піклуватися про планету, — розповів Далай-лама.

Під час релігійних відправ та духовних роздумів у Вестмінстерському Абатстві духовний лідер Тибету закликав віруючих до «служіння людству» і того, щоб «взяти на себе відповідальність за навколишнє середовище».

 

Звертаючись до лідерів дев'яти різних релігій, він зокрема сказав: будь-яке віросповідання повинне мати практичне застосування, або вірування зведеться лише до «слів». Далай-Лама зазначив, що релігія — це щось більше, ніж лише священні книги і будівлі.«Я думаю, що мільйони людей мають на духовному рівні справжнє відчуття чогось глибшого, тому ми повинні працювати разом, щоб служити людству», — сказав він.

«Ми на даний час несемо відповідальність за нашу планету. Я впевнений, що релігія, як і раніше, відіграє важливу роль в покращенні людства», — додає він.

Перед виступом в парламенті перед 170 депутатами і перами 76-річний духовний наставник звертався з промовою до лідерів Англіканської, Римо-Католицької, Іудейської, Сикхської та Індуїстської релігій.

Тибетський лідер сказав депутатам, що люди повинні протистояти ідеї, що матеріальне багатство приносить щастя.

Пізніше Далай-Лама мав зустріч з принцом Чарльзом і герцогинею Корнуолл в Кларенс-хаус.

Візит був частиною восьмиденного туру Далай-Лами по Великобританії з проголошенням заклику до уникнення насильства, провадження діалогу і формування загальної відповідальності, інформує християнський портал КІРІОС посилаючись на видання The Telegraph.

 

Джерело інформації: http://www.kyrios.org.ua/

 
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм іменем.

Інші новини по темі:

  • Священик УГКЦ ознайомив протестантську ...
  • Український фільм Жива Ватра на міжнарод ...
  • Папа: люди сьогодні нищать світ не гірше ...
  • Червона книга України поповнилася ще одн ...
  • У Жовкві катехитам було представлено еко ...


  • Додавання коментаря