Вибрані розділи християнських книг

Вибрані розділи християнської літератури, в яких розвинена тематика Відповідальності за створіння

28-02-2015, 23:55

 

Автор книги Боб Моффіт - відомий в десятках країн світу християнський служитель. Близько тридцяти років тому, допомагаючи невеликій сім'ї, в бідному містечку Гондурасу, Боб отримав Боже одкровення, яке полягало в одному питанні: що б сталося з вами і вашим містом, якби його мером був Ісус Христос? З тих пір це одкровення змінило життя тисяч християн і перетворило сотні церков по всьому світу.

Якщо ви християнин, спраглий великих відкриттів і змін не тільки у своєму житті, але і в житті вашого міста, - ця книга надихне й допоможе вам побачити нові можливості до здійснення ваших бажань і виконанню Божої волі на землі, як і на небі.

 

В 4 главі книги та в деяких інших розділах автор розвиває теоретичні і практичні аспекти теології створіння, Відповідальності за створіння Боже - природу.

 

Глава 4. Великий замисел Бога.

 

 

 

 

 

 

Автор - Пол Девід Тріпп

 

Прекрасний будинок, створений Богом, внаслідок гріха піддався руйнуванню. Невтішна звістка в тому, що ми з вами живемо саме в той час, коли процес відновлення йде повним ходом. Блага звістка в тому, що божественний Будівельник не опустить, поки все в Його домі не буде повністю відновлено та оновлено. Прийде день, коли ви навіки оселитеся і житимете в будинку, який буде повністю відновлений. Але зараз ви покликані жити збагачуючись у світі і радості в цьому місці, яке, як не сумно, пошкоджено гріхом. Тут також живе Еммануїл, і Він трудиться, щоб повернути Своєму дому колишню красу.

Роздыли: "Життя в зруйнованому світі" і "Дуже багато підлягає відновленню"

http://www.ie-rs.org/454-kniga-razrushennyy-dom.html